Fotograf Radomsko   Mam na imię Paweł, pierwsze moje zdjęcia wykonałem jeszcze w szkole podstawowej aparatem analogowym. Obecnie od kilku lat profesjonalnie zajmuję się fotografią. Pochodzę z okolic Radomska, co nie przeszkadza mi w podróżowaniu z aparatem po całej Polsce. Fotografia daje mi dużo satysfakcji, dlatego po pewnym czasie stała się moją pasją. Moje pierwsze prace podpisywane jeszcze jako ” fotografia | porzezynski.pl ” powstały 2011 roku, kiedy kupiłem pierwszy aparat lustrzany Nikona. Kolejne zlecenia szybko spowodowały progres, co zaważyło na ponownych zmianach. W 2014 roku powstała nazwa Lustrzane Odbicie i dzięki doświadczeniu mam nadzieję, że będzie się kojarzyć z pięknymi zdjęciami. Moje początki to fotografia rodzinna, dzieci a obecnie najczęściej wykonuję reportaże ślubne, plenery, sesje rodzinne. Często można mnie również spotkać jako fotografia na chrzest, nie tylko w Radomsko. Jak wspomniałem, fotografuję również w Częstochowie, Bełchatowie, Pajęcznie. Generalnie nie ograniczam się do jednego miejsca, co daje mi różnorodność fotografowanych miejsc. Będzie dla mnie przyjemnością móc tworzyć fotograficzne reportaże Waszego życia.
Fotograf Radomsko Aby zapracować na to, że ktoś będzie mógł mnie nazwać fotografem muszę również doskonalić techniczną stronę robienia fotografii. Dlatego, staram się uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach fotograficznych. Obecnie na rynku jest wiele takich ofert, ale ja wybrałem jednego z najlepszych fotografów ślubnych na świecie – Grzegorz „Moment” Płaczek.  Grzegorz w mojej i innych ocenie jest jednym z najlepszych fotografów ślubnych, co potwierdzają liczne nagrody w Polce i na całym świecie. Kilka zdjęć z warsztatów w których brałem udział można zobaczyć na stronie Nikon Polska. Były to początki mojej kariery jako fotografa ślubnego, jeszcze pod starą nazwą: fotografia | porzezynki.pl . Zdobywałem doświadczenie również z The Snap Shots podczas dwudniowych warsztatów fotografii. Dzięki tym stawianym krokom w kierunku doskonalenia fotografii, mam nadzieję, że z czystym sumieniem i uśmiechem moi Klienci, jeśli ktoś ich zapyta: ” Fotograf Radomsko ? ” Będą mogli polecić Lustrzane Odbicie.

magicolor_4695MF_150422160630_0001

magicolor_4695MF_150422160726_0001

Fotograf Radomsko Oczywiście należy również pamiętać o jak najlepszej jakości zdjęć, czego nie można uzyskać tzw. małpkami. Dlatego  posiadam sprzęt fotograficzny półka profesjonalna/reporterska – postawiłem na Nikona. Kolejny etap to oczywiście postprodukcja. Aby wykonane kadry były profesjonalnie obrobione, postawiłem na najlepsze oprogramowanie dla fotografów formy Adobe – Photoshop, Lightroom. Efekt końcowy, którym są zdjęcia, albumy, fotoalbumy jak i personalizowane płyty DVD, wykonuje dla mnie firma specjalizująca się w tym zakresie. Dzięki czemu jestem pewny ich jakości i nie muszę się ich wstydzić.