Jako fotografa ślubnego polecają nas:

Sesja narzeczeńska

Sesje narzeczeńskie

Sesja narzeczeńska to pierwsze kilka kadrów wielkich uczuć przeważnie na kilka dni, tygodni przed ślubem.

Reportaże Ślubne

Fotografia ślubna jest wyjątkowa, jest jedyna, jest piękna, jest urocza, długo można ja opisywać, jak i równie długo można opisywać każdą Pannę Młodą. Ja robię to przy pomocy zdjęć.
Sesja ciążowa Radomsko

Sesje ciążowe

Sesje ciążowe to najczęściej kolejne moje spotkanie z Młodą Parą. Jest to drugi bardzo ważny moment w życiu Rodziny, który warto uwiecznić na zdjęciach.

Reportaże Chrztu Świętego

Fotografia Chrztu Świętego jest wyjątkowym i ważnym wydarzeniem dla każdych Rodziców. Słodkie dzieci i nieprzewidywalne miny to najpiękniejsze kadry. Jako fotograf na chrzest według opinii Rodziców sprawdzam się idealnie. Zdjęcia zrobione podczas chrztu w Częstochowie, Radomsku czy Bełchatowie przekazując oprawione w piękną drewnianą ramkę zajmują główne miejsce w każdym domu.

Fotografia ślubna, chrztu, rodzinna …

Będąc fotografem ślubny, na innych uroczystościach itd. zawsze zastanawiam się, które zdjęcia są wyjątkowe. Kilka wybranych poniżej:

Reportaż ślubny Radomsko
Wyjątkowe sesje plenerowe | Radomsko | Przedbórz | Częstochowa
Sesje plenerowe w własnym stylu
Piękne portrety ślubne

Pracując z aparatem najchętniej wybieram rolę fotografa ślubnego.

Dlaczego? Mimo, że są to i dla mnie najbardziej stresujące momenty to są i najbardziej wyjątkowe, opatrzone wiloma uczuciami. Jeśli prezentowane powyżej zdjęcia ślubne i inne zainteresowały Państwa zapraszam do zobaczenia naszego portfolio. Zawsze zachęcam do spotkania osobistego, ale domyślam się, że część Gości odwiedzających stronę pochodzi nie tylko z Radomska, Częstochowy, Bełchatowa czy choćby Przedborza, dlatego aby się upewnić że jesteśmy dobrym wyborem dla Państwa, zapraszam również do obejrzenia kilku historii fotograficznych na stronie bloga. Tam zobaczą zamieściłem zdjęcia ślubne układające fotograficzne historie Młodych Par, jak i takie gdzie pracowałem przykładowo w roli fotografa na chrzest.

Lustrzane Odbicie | Fotograf ślubny

Zawodowo jako fotograf ślubny pracuję od kilku lat, natomiast jest to moją pasją oczywiście od dzieciństwa, od momentu potajemnego zabrania Zenita z szafy Taty. Najczęściej jestem polecany jako fotograf Radomsko z racji mojego miejsca zamieszkania, ale nigdy nie jestem zwolennikiem przypinania łatki miejscowości. Dlaczego, ponieważ lubię podróżować i wykonywać sesje fotograficzne w nowych nieznanych dotąd miejscach. Dzięki czemu Młode Pary czy inni moi Klienci mają unikalne zdjęcia. Nowe miejsca są bardziej kreatywne i dzięki temu Państwa znajomi rzadko będą mieli możliwość podsumowania zdjęć określeniem ” o my też tam mieliśmy sesję ” 🙂

Jeśli miałbym opisać w dwóch zdaniach jak wygląda moja praca podczas wykonywania reportażu ślubnego? Staram się być mało zauważalny, nigdy nie ingeruję w przebieg tego wyjątkowego dnia, chyba że sytuacja lub Młoda Para o to poprosi to zawsze służę radą. Mój główny cel będąc fotografem to ujęcie fotograficznej historii robiąc dobre jakościowo zdjęcia i wyszukanie poprawnych stylistycznie lub nawet artystycznych kadrów. Nie jestem zwolennikiem robienia dużej ilości zdjęć, gdzie wiele z nich jest praktycznie identycznych.

Fotograf ślubny RadomskoStaram się aby każdy po obejrzeniu moich zdjęć mógł powiedzieć, że to fajne zdjęcia ślubne. Takie opinie dodają motywacji do działania, oczywiście nie zawsze trafię w gust wszystkich gości weselnych. Choćby miniatura zdjęcia obok, część gości powie „fajne zdjęcie ślubne” natomiast druga część ” po co takie zdjęcie, przecież praktycznie nie widać Pary Młodej”.

Jeśli Państwo należycie do tej pierwszej grupy i podobają się Wam moje zdjęcia ślubne, reportaży chrztów, sesji rodzinnych czy ciążowych serdecznie zapraszam do kontaktu.